161 відгук
+380 (68) 466-62-19
+380 (67) 689-55-30
СанМоре - море сантехніки!

Системи водоочистки та їх різновиди.

Системи водоочистки та їх різновиди.
Питна вода. Що можна гірше придумати для людського організму?! Особливо якщо мова йде про воду, яка подається через наш водопровід. Тому в силу технічного прогресу, людство було вимушено придумати фільтрацію води в домашніх умовах. І зараз це більш ніж доступно для кожного. Причому доступно як фінансово, так і по наявності в кожному населеному пункті.
Як відфільтрувати воду?
Фільтрація води може мати різні стадії, від самого банального відстоювання до масштабних фільтрувальних станцій, про які ми тут не будемо говорити. Менш ніж двадцять років тому більшість нашого населення фильтровало воду самим банальним способом – відстоюванням. Більш просунуті купували системи очищення, які в середині 2000-х здобули велику популярність і були дуже дорогими. Хтось кидав у воду шматки кремнію, хтось спеціальні суміші для омертвіння води, так чи інакше, народ шукав і шукає спосіб позбутися від всієї гидоти, яка потрапляє в організм через кран. На питання чому можна відфільтрувати воду, вже є безліч відповідей. Розглянемо їх далі.
Які фільтри для води бувають?
Найпростіший – це фільтр-чайник. Купити змінний картридж для фільтру глечика можна в будь-якому магазині, а також у нас. Потрібно розуміти, що кожен виробник робить фільтруючий елемент під свої параметри настільних фільтрів. Правда, зараз, Екософт створює лінії з універсальними фільтруючими елементами, які здатні замінити деякі іноземні дорогі моделі змін.
Якщо говорити про наступному типі доступних у продажі фільтрів, то варто зупинитися на настільних очисниках, які підключаються до носика змішувача через спеціальний метричний перехідник. Їх пік популярності припав на середину 2000-х. Зараз даний вид фільтрів зустрічається все рідше і відходить у минуле в силу своєї практичності у використанні. Хоча, є і переваги – це легкість підключення.
Найпоширеніша в наш час система очищення води – потрійна та із зворотним осмосом. Представимо її далі. Більш детально будемо розбирати в подальших інформаційних статтях. Потрійна система очищення і система фільтрів зі зворотним осмосом зустрічається скрізь і різної якості. Сучасний виробник прагне до підвищення продажів, отже, прагнути до стандартизації. Пройшли ті часи, коли кожен виробник створював системи очищення під свої змінні елементи, за якими люди полювали. Зараз все стандартизовано, і купити систему очищення води можна будь-якого виробника, головне фільтруючі елементи фільтра. А ось уже вони бувають різної якості. Система потрійного очищення води – стандартна сама бюджетна модель водяного фільтра. Включає в себе корпус і три колби, які наповнені різними картриджами в певній послідовності. Зворотний осмос – це очисна установка, що має багаторівневий механізм, як очищення, так і збагачення води.
Дана стаття є вступною частиною великої теми про системи очищення питної води.
Щоб отримати інформацію про вибір котла установці і різновидах перейдіть на нашу статтю.
Інші статті
  • Який бойлер купити? Вибір котла!Який бойлер купити? Вибір котла!
    Який вибрати водонагрівач для дому? Це питання цікавить вже майже кожної людини нашої країни. Багато зробили висновки, що більш економічно користуватися бойлером, ніж платити за повними тарифами за комунальні платежі.
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner