161 відгук
+380 (68) 466-62-19
+380 (67) 689-55-30
СанМоре - море сантехніки!

Замки дверні

Замок – єдине придумане людством пристрій готове захистити майно кожного. З часом давнє пристрій модернізувалося і набуло найнеймовірніші формати, ступеня захисту, способи монтажу та рівні управління. Але класика залишається класикою, тому детальніше поговоримо про типи та різновиди замків.
Замки можна поділити як за способом кріплення, так і за механізмом роботи. За видами монтажу замки поділяють на:
Навісні
Накладні
Врізні
Навісні замки вважаються самими ненадійними, але їх монтаж настільки простий, що встановити його може кожен, у кого є викрутка і десяток саморізів. Зовнішні замки, як їх ще називають, бувають різного формату, широкі, вузькі, кодові, з довгими дужками, вологостійкі, з рівними дужками, краби і т. д. Надійність таких замків ставиться під сумнів у силу свого розташування і конфігурації. Їх можна легко зламати застосуємо силу або важкі інструменти. Латунні, сілуміновие замки легко ламаються, а чавунні можна розбити більш важкими предметами. І все ж універсальність монтажу бере верх ступенем захисту. Купити навісний замок можна в магазині «СанМоре» і встановити на ворота, вхідні двері в житлове приміщення, підсобне приміщення.
Замок накладної монтується складніше навісного, але ступінь захисту у нього вище. Найчастіше, встановлюють такі замки на дерев'яні двері, тому що на металеві полотна монтаж практичні нереальний. Накладні замки, не дивлячись на втрату популярності через відсутність естетики, все також залишаються найпоширенішими. Купити накладний замок можна в нашому магазині.
Врізні замки з даного списку найбільш надійні. Вони монтуються всередині полотна і одночасно скріплюють двері з двох сторін. Встановлюються врізні замки двома способами: ревізійний болт з торця дверей – між двома полотнами, або з накладкою з двох сторін. У першому випадку буде видно тільки замкова свердловина, у другому випадку накладка з ручкою. Купити врізний дверний замок можна в нашому магазині СанМоре.
в виде галереив виде списка
Навісні замки вважаються самими ненадійними, але їх монтаж настільки простий, що встановити його може кожен, у кого є викрутка і десяток саморізів. Зовнішні замки, як їх ще називають, бувають різного формату, широкі, вузькі, кодові, з довгими дужками, вологостійкі, з рівними дужками, краби і т. д. Надійність таких замків ставиться під сумнів у силу свого розташування і конфігурації. Їх можна легко зламати застосуємо силу або важкі інструменти. Латунні, сілуміновие замки легко ламаються, а чавунні можна розбити більш важкими предметами. І все ж універсальність монтажу бере верх ступенем захисту. Купити навісний замок можна магазині «СанМоре» і встановити на ворота, вхідні двері в житлове приміщення, підсобне приміщення. Замок накладної монтується складніше навісного, але ступінь захисту у нього вище. Найчастіше, встановлюють такі замки на дерев'яні двері, тому що на металеві полотна монтаж практичні нереальний. Накладні замки, не дивлячись на втрату популярності через відсутність естетики, все також залишаються найпоширенішими. Купити накладний замок можна в нашому магазині. Врізні замки з даного списку найбільш надійні. Вони монтуються всередині полотна і одночасно скріплюють двері з двох сторін. Встановлюються врізні замки двома способами: ревізійний болт з торця дверей – між двома полотнами, або з накладкою з двох сторін. У першому випадку буде видно тільки замкова свердловина, у другому випадку накладка з ручкою. Купити врізний дверний замок можна в нашому магазині СанМоре.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner