161 відгук
+380 (68) 466-62-19
+380 (67) 689-55-30
СанМоре - море сантехніки!

Який бойлер купити? Вибір котла!

Який бойлер купити? Вибір котла!
Який вибрати водонагрівач для дому? Це питання цікавить вже майже кожної людини нашої країни. Багато зробили висновки, що більш економічно користуватися бойлером, ніж платити за повними тарифами за комунальні платежі. Але перед покупкою водонагрівальної технікою необхідно мати інформацію про різновиди даного товару. Магазин сантехніки СанМоре пропонує розглянути критерії, за якими відрізняються бойлера.
За способом нагріву
Накопичувальний спосіб.
Все досить просто. Принцип кип'ятильник, чайника, називає, хто як хоче. Під тиском вода наповнюється в бак, нагрівається і таким же способом спускається по системі, при відкритті крана. Після нагрівання до виставленої температури бойлер відключається за рахунок автоматики, яка подає сигнал тену.
До переваг цього виду можна віднести:
- широкий асортимент і доступність;
- доступна ціна в порівнянні з проточними нагрівачами та бойлерами комбінованого нагріву
- можливість підключення декількох точок, наприклад, кухня і ванна;
- працює при слабкому натиску в системі;
- менш енергоємні;
- тривалість збереження гарячої води за рахунок термоізоляції між внутрішнім баком і зовнішнім покриттям.
- можливість нагрівання до високих температур.
Недоліки:
- великі габарити;
- рекомендована частота заміни анода;
- обмежений об'єм води.
Проточний спосіб.
Проточний спосіб нагріву також простий, як і накопичувальний. Подається під тиском вода проходить через мідні трубки, які в свою чергу швидко нагрівають воду за рахунок потужних тенів.
Переваги:
- нагрівання проточної води протягом 2-5 секунд;
- компактність;
- легкість монтажу.
Недоліки:
- енергоємність, бажано мати сильну проводку або вести окрему жилу;
- наявність сильного напору;
- температура нагріву до 50 градусів;
- розрахунок тільки на одну точку.
Газовий спосіб нагріву ідентичний функціоналу газової колонки. Достоїнства – відсутність електроенергії. Недоліки – обов'язкова наявність димоходу.
Непрямий нагрів здійснюється тільки для накопичувальних водонагрівачів. Переваги – працює від системи опалення. Недоліки полягають в роботі лише тоді, коли працює опалення.
Комбінований нагрівання – це симбіоз електричного і непрямого (від системи опалення) нагрівання. Електрикою можна посилити нагрівання в пристрої.
За способом установки:
1) Підлоговий. Підлогова установка найчастіше відноситься до подмоечным малолітражках – 10 – 15 літрів. Їх зручно ставити під мийкою, в тумбочці. Підключення проводиться зверху.
2) Вертикальний. Вертикальний монтаж найпоширеніший. Він кріпиться на стіну на спеціальні кріплення. Літраж водонагрівачів в даному випадку не важливий, можна вішати від 30 до 150 літрів. Питання в стіні. В даному випадку, потрібно знати співвідношення ваги бойлера і фортеця стіни. Чи зможе стіна витримати вагу повного водонагрівача. Якщо виникає питання з неможливістю встановлення на потрібну стіну – рекомендується посилити її або майструвати каркас для більш надійного монтажу.
3) Горизонтальний. Горизонтальні бойлера завжди відрізнялися високою ціною. У порівнянні з вертикальними бочками, водонагрівачі з горизонтальним монтажем на 10-20 відсотків дорожче. Але якщо ціна виправдовує економію місця, або його обмежене використання, то варто переплатити.
Споживання електроенергії
Важко описати енергоспоживання кожного водонагрівача, тому, що виробник намагається вкласти свою родзинку в товар. Але варто запам'ятати, що накопичувальні водонагрівачі мають діапазон потужності від 1,2 кВт до 2,0 кВт. Проточні нагрівачі від 3,0 кВт до 9,0 кВт. Де найпотужніші показують колосальну швидкість нагріву.
Є багато бойлерів, які складаються з двох тенів. Це створено спеціально для користування одним або двома тенами. Потрібно розуміти, що потужність тенів відповідає швидкості нагріву. ТОМУ ЯКЩО КОТЕЛ СПОЖИВАЄ БІЛЬШЕ, ВІН І ШВИДШЕ НАГРІВАЄ. І неправильно думати, що при маленькій затребуваність ви зекономите електроенергію. Найчастіше витрата електроенергії однаковий.
Вибір обсягу
Це найпростіше, що підвладне навіть дилетанту у виборі бойлера. Варто запам'ятати, що обсяг у 30 літрів можна встановлювати для однієї людини (не стосується надмоейчных установок). Сім'ї на 2 людини достатньо буде 50 літрів для прийняття душу. Якщо сім'я від 3 осіб, то варто подумати про придбання водонагрівача вміщує 80 літрів. 100-150 літрів ставлять, де кількість людей перевищує чотирьох. Водонагрівачі більше 150-ти літрів ставлять у приватних будинках.
Тип тена
Мокрий тен – найпопулярніший вид нагрівального елемента. Стикається з водою безпосередньо. Такі тена працюють довго, їх легко знайти у продажу. Але у випадку тривалої відсутності чищення водонагрівача, утворюється накип, яка з часом зменшує швидкість нагріву.
Сухий тен. Нагрівальна деталь, яка знаходиться в колбі. Бойлера з сухим теном чистити треба рідше, т. к. зіткнення з водою відсутня. Недоліком є вартість і дороге обслуговування.
Управління
Механічне. Складається з реле винесений в корпус із зовнішньої сторони, або внутрішній під кришкою. Вартість даного виду дешевше, ніж в електричних бойлерів. Недоліки: обмежена функціональність. Переваги: доступність заміни механізму.
Електронне. Дорогі бойлера оснащені дисплеєм і розумним управлінням, за яке потрібно доплачувати. Вибираючи бойлер з електронікою краще переплатити за якість, тому що, купуючи бюджетні варіанти можна зіткнутися з недовговічною роботою.
Враховуючи все вище сказану інформацію, купуйте правильну техніку. І варто розуміти, що не завжди ціна визначає якість. Є багато факторів, які впливають на вибір. Співробітники магазину сантехніки СанМоре допоможуть Вам купити бойлер навіть той, який навіть не представлений в нашому магазині
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner